HAFT czy NADRUK ?

Duży nadruk czy dyskretny haft ?

Ubiór to ważny element budowania wizerunku firmy. Pracownicy są niejako wizytówką firmy, dlatego ich schludny wygląd, spójny z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa, powinien być przedmiotem troski każdego pracodawcy, który myśli perspektywicznie. Proponujemy wszechstronne rozwiązania, dzięki, którym trwale przeniesiemy logotypy lub hasła reklamowe na niemalże każdy element garderoby. Oferujemy konkurencyjne ceny, bogaty wybór odzieży i krótkie terminy.

Techniki zdobienia

HAFT

To jeden z najstarszych i najszlachetniejszych sposobów zdobienia tekstyliów, jest za to niezwykle trwały i bardzo efektywny.

TERMOTRANSFER

Technologia flex i flock pozwala na przeniesienie prostej grafiki na materiał bawełniany lub poliesterowy. Flex jest folią gładką, flock to folia o strukturze "meszku". Projekt grafinczy w postacji wektorowej wycinany jest z folii na ploterze tnącym. Przygotowaną folię wgrzewa się w materiał za pomocą prasy termotransferowej.

SUBLIMACJA

Metoda polega na przeniesieniu dowolnej grafiki na jasne dzianiny poliesterowe. Wydrukowany wzów wgrzewa się za pomocą prasy termotransferowej.

SUBLIFLOCK

Grafika jest na specjalny podkład, który następnie wgrzewa się w materiał za pomocą prasy termotransferowej grafiki. Powierzchnia gotowego zdobienia pokryta jest delikatną strukturą "meszku".

Krok po kroku

1.Wybierz produkt z naszej oferty lub prześlij swój wzór

2.Oznacz miejsce, gdzie będzie znajdować się grafika

3.Prześlij nam niezbędne informacje a wykonamy profesjonalną wizualizację oraz podpowiemy jaką technologią najlepiej zrealizaować zlecenie