Budowlana Marka Roku 2020

Lahti Pro Budowlaną Marką Roku 2020

Marka Lahti Pro otrzymała tytuł Srebrna Budowlana Marka Roku 2020 w kategorii odzież robocza w rankingu Budowlana Marka Roku 2020 organizowanym przez firmę badawczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.  Oznacza to, że produkty oznaczane znakiem Lahti Pro należą do ścisłej czołówki wyrobów z tej kategorii. Są stosowane i polecane przez większość specjalistów z branży budowlanej.

 

Odzież Lahti Pro należy do grona najlepszych w Polsce marek wykorzystywanych przy pracach budowlanych. Fachowcy biorący udział w projekcie badawczym Budowlana Marka Roku 2020 wskazali, że produkty oznaczone logo Lahti Pro są produktami najczęściej przez nich wybieranymi. Oznacza, to, że w ciągu blisko dziesięciu lat obecności na rynku Lahti Pro zbudowała bardzo szerokie grono odbiorców. Stało się tak, ponieważ wyroby tej marki już na etapie projektowania, doboru użytych materiałów oraz wykonania zostały tak skonfigurowane aby najlepiej spełniać oczekiwania polskiego pracownika.

Budowlana Marka Roku to ranking ceniony w branży budowlanej i obecny na rynku od 2004 roku. Corocznie ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród kilku tysięcy firm wykonawczych ogólnopolskie badania, na podstawie których formułuje ranking dla kilkudziesięciu kategorii. Cyklicznie jest wzbogacany o kolejne nowe kategorie. W roku 2020 objął po raz pierwszy kategorię „Odzież robocza”.

 

- Odbierając symboliczną statuetkę wraz z okolicznościowym dyplomem jest mi po prostu bardzo miło, że fachowcy z branży budowlanej tak wysoko oceniają wyroby Lahti Pro oraz wkład naszej pracy w popularyzację rozwiązań pojawiających się w kolejnych kolekcjach.

Joanna Woźniak – Dyrektor Marketingu Profix