Dni Otwarte PROFIX 2019

Jak co roku spotkaliśmy się z naszymi klientami podczas organizowanych przez nas Dni Otwartych PROFIX.

Wydarzenie miało miejsce 17 maja, a wśród uczestników znalazło się ponad 400 przedstawicieli firm partnerskich z kraju i zagranicy, a także reprezentanci dostawców i podmiotów współpracujących.

Mając do dyspozycji ogromną przestrzeń nowego, rozbudowanego, Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego, obecna edycja Dni Otwartych odbyła się na terenie naszej firmy.

Dodatkową zaletą tej formy imprezy była możliwość przedstawienia klientom specyfiki i charakteru codziennej pracy firmy PROFIX. Zaproszeni goście mogli obejrzeć nasz Dział Logowania odzieży roboczej, w którym został zaprezentowany nasz park maszynowy oraz stosowane przez nas techniki personalizacji i znakowania odzieży. W Dziale Badań i Rozwoju odwiedzający mogli zobaczyć, w jaki sposób testowane są nowości produktowe, zanim trafią na rynek i w ręce odbiorców. Nowy, rozbudowany i zmodernizowany Serwis, z kompleksowo wyposażonymi w narzędzia oraz aparaturę diagnostyczną stanowiskami, przybliżył klientom sprawność dokonywanych napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Podczas części konferencyjnej, na której przedstawiliśmy aspekty i rozwiązania naszych najnowszych produktów, klienci mogli podziwiać również występ grupy akrobatycznej oraz wykonany przez profesjonalnych modeli i modelki pokaz odzieży Lahti Pro.

Bezpośrednie zapoznanie się z najświeższymi nowościami produktowymi było możliwe na specjalnie przygotowanej ekspozycji o powierzchni prawie 500 mkw. Oprócz rozbudowanej ekspozycji marek własnych firmy: Proline, Tryton i Lahti Pro, swoje stoiska wystawiły m.in. Stanley, De walt, Tesa, Fiskars i Juco, których produkty również znajdują się w ofercie Profix.

W Ożarowie, w hotelu Mazurkas odbyła się uroczysta, wieczorna gala podczas której wieloletnim partnerom Profix wręczone zostały statuetki Prolion, będące już ikoną trwałej i owocnej współpracy na rynku. O dobrą zabawę taneczną zadbał zespół Melomany oraz Marek Sierocki.

Dziękujemy Serdecznie wszystkim naszym klientom, za liczne przybycie oraz wyśmienitą zabawę.